Dailės užsiėmimai, dailės terapija

Apie užsiėmimus vaikams

ORIENTUOTI Į PATYRIMĄ: Remdamiesi dailės terapijos idėjomis siekiame ne mokyti piešti „gražiai ir teisingai“, mums svarbiau, kad vaikas patirtų kūrybos stebūklą čia ir dabar. Svarbiau, kad vaikas pradėtų pasitikėti savimi kaip kūrėju, išmoktų pasitelkti savo vaizduotę ne tik kurdamas, bet ir spręsdamas kasdienines problemas.


TERAPINIAI: Su vaikais dirba profesionali psichologė, dailės terapeutė Aušra Šūmakarienė, darbo patirtis 15 metu.  Kūrybinis procesas pritaikomas tikslingam emociniam vaiko ugdymui bei pasitaikančių elgesio, bendravimo problemų sprendimui. Vaikai išmoksta išreikšti ir keisti savo emocijas piešdami, kurdami, improvizuodami.
UGDANTYS: Ugdydami vaiko kūrybiškumą remiamės pedagogo J. Shranko kūrybiškumo ugdymo programa orientuota į vaiko pojūčių lavinimą „ne tik klausytis, bet ir išgirsti, ne tik žiūrėti, bet ir išvysti“ Užsiėmimuose vaikai mokosi būti jautrūs supančiai aplinkai-aktyviai tyrinėti ją visais pojūčiais. Kūrybai naudojame labai įvairias dailės priemones, gamtines medžiagas-smėlį, akmenis, medį, augalus, vilną, taip pat netradicinius kūrybos būdus pvz. piešimą žaislais, milžiniškais teptukais, pirštais, kojomis… Piešiame kartu, ant didelių lapų, išbandome įvairias padėtis-ant molberto, sienos, grindų.

 

DAILĖS UŽSIĖMIMAI + DAILĖS TERAPIJA

 10-13M. PAAUGLIAMS             KETVIRTADIENIAIS 16-17.30v,

7-9M. VAIKAMS                           KETVIRTADIENIAIS 14.30-15.30

GALIMA REGISTRUOTIS, VYKS NUO RUGSĖJO MĖN.

KARTĄ PER SAV., MĖN.KAINA 35eur.

Kūrybos terapijos namai Gedimino 30, Kaunas.

Tai smagūs, kupini kūrybos užsiėmimai ne tik mėgstantiems piešti, bet ir  nedrąsiems, sunkiau prisitaikantiems naujoje aplinkoje, mokykloje vaikams.  Dauguma temų kūrybiškos, linksmos, tačiau yra orientuotų  ir į emocinio intelekto ugdymą, bendravimo įgūdžius. Išbandom įvairius kūrybos stilius ir priemones. Ne tik kuriame, kalbamės vaikams svarbiomis temomis-kaip būti drąsesniems, rasti draugų, nebijoti suklysti, įveikti baimę, valdyti pyktį, atsakyti į patyčas ir pan.
Dalyvių skaičius iki 8 vaikų