Dailės terapijos grupė suaugusiems


mamos paskutines 507Dailės terapija
– viena iš meno terapijos krypčių, apimanti dailės ir psichologijos, psichoterapijos žinias. Tai būdas reikšti savo mintis, jausmus ir potyrius piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitas meninės raiškos priemones su tikslu atrasti sveikesnį, priimtinesnį žmogui gyvenimo būdą. Dailės terapijos procesui vadovauja dailės terapijos specialistas padedantis žmogui įsijungti į kūrybinį procesą bei jį panaudoti ugdant save ir sprendžiant psichologines problemas.

Dailės užsiėmimai nėra skirti norintiems išmokti piešti, sukurti estetišką meno kūrinį. Šis metodas nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris pagal poreikius gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis. Grupė skirta besidomintiems dailės terapija, siekiantiems asmeninio  tobulėjimo, o taip pat, išgyvenantiems gyvenimo pasikeitimo krizę, netektį, stresą, kenčiantiems dėl vienatvės, baimių, nerimo, legvos depresijos.

PLANUOJAMA PATYRIMINIAI UŽSIĖMIMAI NUO RUDENS SAVAITGALIAIS

 

Dailės užsiėmimai nėra skirti norintiems išmokti piešti, sukurti estetišką meno kūrinį. Svarbus pats kūrybinis procesas, kuris pagal poreikius gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis. Grupė skirta besidomintiems dailės terapija, siekiantiems savęs pažinimo, priėmimo, pokyčių, asmeninio augimo ir tobulėjimo, bendravimo įgūdžių lavinimo.