Kūrybos Terapija ir Psichologinė Pagalba

Kūrybiškas požiūris į gerą savijautą

Naujienos

RENKAMA NAUJA DAILĖS TERAPIJOS GRUPĖ MOTERIMS

KVIEČIAME PRISIJUNGTI Į TAPYBOS PAMOKAS PENKTADIENIAIS

PASITIK KALĖDAS KŪRYBIŠKAI - KALĖDINIŲ ŽAISLIUKŲ KŪRIMAS

Dailės terapija yra meno terapijos šaka, kurioje derinamos dailės ir psichologijos žinios, leidžiančios žmonėms išreikšti savo jausmus ir mintis kūrybiniais būdais. Ši praktika, padeda žmonėms atrasti sveikesnį gyvenimo būdą per piešimą, lipdymą ar kitas menines raiškos priemones, vadovaujant dailės terapijos specialistui.

Dailės Terapija - Kas tai?

Geresnis savęs pažinimas

Kurdami susitelksite į save, o su patyrusio dailės terapeuto pagalba išmoksite suprasti vidinio pasaulio kalbą ir efektyviau spręsti emocines problemas.

Streso valdymas

Užsiimdami kūrybine veikla atsipalaiduosite ir sumažinsite streso lygį. Meno kūrimas skatina sąmoningumo ir susikaupimo jausmą bei endorfinų, kurie yra natūralios nuotaiką gerinančios cheminės medžiagos smegenyse, išsiskyrimą.

Emocinė sveikata

Saugiau išreikškite ir tyrinėkite emocijas naudodami dailės priemones. Tai gali būti ypač naudinga tiems, kurie susiduria su traumomis, sielvartu ar kitais emociniais iššūkiais

Savivertės ugdymas

Kurdami matysite savo pažangą, kas padės labiau pasitikėti savimi. Sukurtų piešinių tyrinėjimas paskatins geresnį savęs suvokimą ir asmeninį augimą.

Nauda

Galerija

Kūrybos Terapijos Namų dovanų kuponas suteiks galimybę pasinerti į kūrybos džiaugsmą, pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių ir atrasti ramybę kūryboje. Suteikite galimybę sau arba savo artimiesiems išbandyti individualią dailės terapiją arba sukurti paveikslą su profesionalo pagalba.

Naudinga informacija

Adresas

Radio City (Žemaičių g. 31-205)
44175 Kaunas

Kontaktai

+370 615 210 22
ausra@kurybosterapija.lt

Susisiekite