ausra@kurybosterapija.lt +370 615 21022 Gedimino g. 30, Kaunas LT-44319 Lietuva

Kūrybos terapijos namai

Įkvepianti erdvė poilsiui, mokymuisi, terapijai.

Ugdymas

Ugdymas

Kūrybinio ugdymo užsiėmimai vaikams orientuoti į kūrybiškumo, problemų sprendimo, emocinio intelekto, bet ne konkrečių dailės įgūdžių ugdymą. Gabiems vaikams sudarome puikias sąlygas atskleisti savo potencialą ir bendrauti su gabiais bendraamžiais.

Terapija

Terapija

Padedame emocinių bei raidos problemų turintiems vaikams ugdyti kalbos, pažintinę raidą, mažinti baimes, agresyvumą, stresą. Tėvelius konsultuoja vaikų psichologė. Vyksta ir terapiniai užsiėmimai visai šeimai. Suaugusiems patiriantiems stresą ar siekiantiems atsigauti po sunkių išgyvenimų, organizuojami individualūs ir grupiniai terapiniai užsiėmimai, psichologės konsultacijos.

Poilsis

Poilsis

Organizuojame kūrybinius užsiėmimus siekiantiems įprasminti nekasdienišką progą-gimtadienį, išleistuves, mergvakarį, įstaigos renginį. Ieškantiems atsipalaidavimo ir saviraiškos, siūlome relaksacinius kūrybos užsiėmimus, kuriuose kiekvienas pasijus tikru dailininku.Šeimoms ieškančioms prasmingo laiko praleidimo ir malonaus bendravimo, pravedame individualius kūrybos užsiėmimus

Tobulėjimas

Tobulėjimas

Specialistams-dailės terapeutams, psichologams, pedagogams organizuojame profesinio tobulėjimo grupę, seminarus. Įstaigoms organizuojame paskaitas, praktinius užsiėmimus vaiko psichologijos, kūrybinio ugdymo, dailės terapijos temomis.