Dailės užsiėmimai, dailės terapija

Dailės užsiėmimai, dailės terapija vaikams

ORIENTUOTI Į PATYRIMĄ: Remdamiesi dailės terapijos idėjomis siekiame ne mokyti piešti „gražiai ir teisingai“, mums svarbiau, kad vaikas patirtų kūrybos stebūklą čia ir dabar. Svarbiau, kad vaikas pradėtų pasitikėti savimi kaip kūrėju, išmoktų pasitelkti savo vaizduotę ne tik kurdamas, bet ir spręsdamas kasdienines problemas.


TERAPINIAI:

Su vaikais dirba profesionali psichologė, dailės terapeutė Aušra Šūmakarienė, darbo patirtis 15 metu.  Kūrybinis procesas pritaikomas tikslingam emociniam vaiko ugdymui bei pasitaikančių elgesio, bendravimo problemų sprendimui. Vaikai išmoksta išreikšti ir keisti savo emocijas piešdami, kurdami, improvizuodami.

UGDANTYS:

Ugdydami vaiko kūrybiškumą remiamės pedagogo J. Shranko kūrybiškumo ugdymo programa orientuota į vaiko pojūčių lavinimą „ne tik klausytis, bet ir išgirsti, ne tik žiūrėti, bet ir išvysti“ Užsiėmimuose vaikai mokosi būti jautrūs supančiai aplinkai-aktyviai tyrinėti ją visais pojūčiais. Kūrybai naudojame labai įvairias dailės priemones, gamtines medžiagas-smėlį, akmenis, medį, augalus, vilną, taip pat netradicinius kūrybos būdus pvz. piešimą žaislais, milžiniškais teptukais, pirštais, kojomis… Piešiame kartu, ant didelių lapų, išbandome įvairias padėtis-ant molberto, sienos, grindų.

 

DAILĖS UŽSIĖMIMAI + DAILĖS TERAPIJA

 10-13M. PAAUGLIAMS             KETVIRTADIENIAIS 16-17.30v,

7-9M. VAIKAMS                           PENKTADIENIAIS 15-16.15

VYKSTA, GALIMA PRISIJUNGTI

KARTĄ PER SAV., MĖN.KAINA 35eur.

Kūrybos terapijos namai Gedimino 30, Kaunas.

Tai smagūs, kupini kūrybos užsiėmimai ne tik mėgstantiems piešti, bet ir  nedrąsiems, sunkiau prisitaikantiems naujoje aplinkoje, mokykloje vaikams.  Dauguma temų kūrybiškos, linksmos, tačiau yra orientuotų  ir į emocinio intelekto ugdymą, bendravimo įgūdžius. Išbandom įvairius kūrybos stilius ir priemones. Ne tik kuriame, kalbamės vaikams svarbiomis temomis-kaip būti drąsesniems, rasti draugų, nebijoti suklysti, įveikti baimę, valdyti pyktį, atsakyti į patyčas ir pan.
Dalyvių skaičius iki 8 vaikų

 

kontaktai logotipas spalv.

 

Norintiems sužinoti apie mus daugiau:

Kūrybos terapijos namai – dailės studija, įkurti 2010m. vasarą siekiant skleisti  dar pakankamai naujos Lietuvoje, dailės terapijos idėjas bei paslaugas bei dalyvauti atitinkamuose socialiniuose projektuose. Dailės terapijos  srityje nesame naujokai, dalyvaujame Lietuvos dailės terapijos –  LDTA asociacijos veikloje, bei organizuojamose studijose jau nuo 1997 metų.

Pas mus laukiami įvairaus amžiaus vaikučiai, taip pat suaugusieji, šeimos, besidomintys daile poilsiui ir dailės terapija. Pasitelkdami kūrybinį procesą, piešimą, mūsų specialistai padeda vaikams įveikti baimes, dėmesio, bendravimo problemas, skatinti specialiųjų poreikių vaikų raidą. Taip pat ugdome ir žymesnių problemų neturinčių, bei gabių vaikų kūrybiškumą. Pasitelkdami grupinės bei individualios dailės terapijos metodus, suaugusiems padedame atsigauti po patirtų išgyvenimų, krizių, depresijos. Asmeninio augimo, poilsio ar netgi pramogos ieškantiems siūlome dailės užsiėmimus, kuriuose puikiai sekasi net ir dailėje nepatyrusiems. Besidomintys dailės terapija pas mus gali rasti naudingos informacijos, organizuojame seminarus, profesinio augimo susitikimus, paskaitas ir dailės terapijos užsiėmimus įstaigoms, bendradarbiaujame su kolegomis dailės terapeutais Lietuvoje ir užsienyje.

 

ĮKVĖPIMAS   esame lankstūs ir kūrybiški, galime pasiūlyti, pritaikyti paslaugas įvairiems poreikiams

PATIRTIS  Turime 15 metų darbo patirtį , esame savo srities pionieriai

ŽINIOS     atitinkame dailės terapeuto profesijai keliamus reikalavimus

KOKYBĖ   priklausome profesinius standartus užtikrinančiai asociacijai-LDTA

 

“Menas-tai vienintelė universali kalba, kurią sukūrė žmonija” Erich From